Puchar Polski: Junior C - mężczyźni

Punkty Miejsce Zawodnik Rok urodzenia Klub
440 gold Szeląg Piotr 2004 WKN Warszawa
368 silver Kierkowski Juliusz 2004 WKN Warszawa
287 brown Zarzycki Szymon 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
266 4 Sosnowski Mikołaj 2004 WKN Warszawa
247 5 Walas Kacper 2004 KS Frajda Zakopane
204 6 Szymański Igor 2004 KN Sporteum
174 7 Korczak Tomasz 2004 WKN Warszawa
168 8 Macewicz Robert 2004 MUKS "ŚMIG"
167 9 Chowaniec Krzysztof 2004 RUSIŃSKI SKI-MAX
155 10 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta
150 11 Zajączkowski Maksym 2005 KS Tatra Ski Academy
125 12 Kaczmarek Igor 2005 SKI TEAM KACZMAREK
120 13 Bałaś Paweł 2005 UKS Zakopiański
120 13 Balcer Franciszek 2004 KS BESKIDY
106 15 Łodziński Jan 2005 AN SKILLZ KRAKÓW
87 16 Gałuszka Wojciech 2004 KS BESKIDY
78 17 Jurkowski Jakub 2004 WKN Warszawa
69 18 Długosz Benedykt 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
65 19 Żmudziński Wiktor 2004 KSM Łabski Szklarska Poręba
58 20 Kasprzak Mateusz 2005 KN Sporteum
55 21 Bartczak Leopold 2004 WKN Warszawa
51 22 Śmiałkowski Maciej 2005 RUSIŃSKI SKI-MAX
47 23 Ożga-grzegorzewski Maciej 2004 WKN Warszawa
47 23 Szczap Mateusz 2005 KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
44 25 Korolec Bartłomiej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
40 26 Fajferek Antoni 2004 KS BESKIDY
37 27 Groblicki Jakub 2004 AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
37 27 Karwasiński Grzegorz 2004 NKN Warszawa
32 29 Komierowski Stefan 2004 NKN Warszawa
31 30 Zdort Jan 2005 NKN Warszawa
31 30 Klammer Ignacy 2005 WKN Warszawa
30 32 Macek Tomasz 2005 KS BESKIDY
29 33 Dawid Mateusz 2005 KS AS
29 33 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta
28 35 Biernat Maksymilian 2005 KSM Łabski Szklarska Poręba
28 35 Bocheński Kacper 2004 KS Narciarnia Nowy Sącz
26 37 Haładyna Hubert 2005 UKS Zakopiański
26 37 Kubasiak Maciej 2004 MKKS Babia Góra
26 37 Pluta Jonathan 2005 KS BESKIDY
24 40 Wawak Wojciech 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
18 41 Pordzik Maksymilian 2005 KN Wrocław
18 41 Ziobrowski Stefan 2005 KS Tatra Ski Academy
18 41 Foltyn Filip 2004 KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
18 41 Furmanek Michał 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
11 45 Trembecki Tymoteusz 2004 KN Wrocław
10 46 Mocek Jakub 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
10 46 Traple Franciszek 2005 IKATUR SKI CLUB
9 48 Schiele Maciej 2004 RASC
8 49 Bors Iwo 2005 WKN Warszawa
8 49 Godlewski Julian 2005 FUNDACJA POTWORY KS
7 51 Styrna Jakub 2004 MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
7 51 Bryk Bernard 2005 WKN Warszawa
7 51 Kozakiewicz Iwo 2005 UKS Zakopiański
7 51 Nowacki Henryk 2004 NKN Warszawa
6 55 Rihouet Reheaume 2004 KS BESKIDY
6 55 Mielcarek Ignacy 2005 FUNDACJA POTWORY KS
4 57 Świętochowski Jan 2005 KN Sporteum
4 57 Matejek Michał 2005 WKN Warszawa
3 59 Janas Filip 2004 KN Wrocław
2 60 Maj Jakub 2004 KN Wrocław
2 60 Popławski Maciej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
1 62 Berendt Leon 2005 UKN Żereb Ski Academy
1 62 Macyszyn Maksymilian 2004 WKN Warszawa
1 62 Gutkowski Władysław 2005 FUNDACJA POTWORY KS

« wstecz
Logowanie