Puchar Polski: Junior B - mężczyźni

Punkty Miejsce Zawodnik Rok urodzenia Klub
815 gold Szkoła Bartosz 2002 UKS MITANSKI ZAKOPANE
616 silver Zakrzewski Jan sms zakopane 2003 MUKS "ŚMIG"
510 brown Sanetra Bartłomiej sms szczyrk 2002 MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
464 4 Budz Błażej 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX
363 5 Browarski Piotr 2003 UKS MITANSKI ZAKOPANE
362 6 Zaczyk Kuba 2002 KN Wrocław
311 7 Fronczak Maksymilian 2002 WTS DeSki
246 8 Klik Sebastian 2002 KKN Siepraw - SKI
219 9 Kinal Jan 2002 UKN Żereb Ski Academy
218 10 Zwijacz Marek 2003 SNPTT-1907 ZAKOPANE
205 11 Marcisz Miłosz sms zakopane 2002 MUKS "ŚMIG"
180 12 Czarnik Nicholas 2002 KS F2 DAWIDEK TEAM.PL
174 13 Tomanek Jan 2003 WKN Warszawa
149 14 Hulok Mateusz 2002 KS Live
139 15 Szczepaniak Mateusz 2003 KN Wrocław
131 16 Pluta Szymon 2003 KS BESKIDY
130 17 Kopia Maksymilian 2003 KKN Siepraw - SKI
130 17 Godlewski Jakub 2002 FUNDACJA POTWORY KS
115 19 Jakubowski Michał 2003 IKATUR SKI CLUB
98 20 Babiarz Dawid 2002 UKN Laworta
97 21 Gonet Patryk 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz
96 22 Małachowski Jakub 2002 WTS DeSki
92 23 Okła Stanisław 2003 AN SKILLZ KRAKÓW
80 24 Grudnik Kacper 2002 AN SKILLZ KRAKÓW
77 25 Sadkowski Aleksander 2003 KN Wrocław
77 25 Rysz Miłosz 2002 KN Wrocław
67 27 Skała Jan 2003 KKN Siepraw - SKI
64 28 Nowak Jakub 2002 UKS MITANSKI ZAKOPANE
61 29 Prądzyński Ignacy 2003 FUNDACJA POTWORY KS
60 30 Baczkowski Szymon 2003 KS Live
54 31 Skirda Leonid 2002 UKN Laworta
50 32 Kocemba Jakub 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz
50 32 Romański Michał 2002 WKS Poznań-Ski
46 34 Ejchart Tadeusz 2003 WKN Warszawa
45 35 Dąbkowski Maciej 2003 KN Sporteum
36 36 Tomasz Sowiźrał 2003 IKATUR SKI CLUB
36 36 Kasprzak Kacper 2002 KN Sporteum
35 38 Macieszczak Wojciech 2003 WTS DeSki
30 39 Hodor Franciszek 2003 AN SKILLZ KRAKÓW
29 40 Żak Dominik 2003 KSM Łabski Szklarska Poręba
28 41 Kubicki Tomasz 2003 WKN Warszawa
25 42 Koliada Artiom 2002 UKN Laworta
22 43 Waligóra Norbert 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz
21 44 Olszewski Jerzy 2002 WKN Warszawa
21 44 Jankowski Antoni 2003 FUNDACJA POTWORY KS
18 46 Sosnowski Maksymilian 2002 WKN Warszawa
18 46 Michalski Stefan 2002 WKN Warszawa
16 48 Nowacki Ryszard 2002 WTS DeSki
13 49 Bartler Jakub 2003 WKN Warszawa
9 50 Zdort Ludwik 2002 NKN Warszawa
4 51 Siewierski Patryk 2003 KN Sporteum
4 51 Sykała Adam 2003 UKN Laworta
4 51 Płaskowicki Iwo 2003 WKN Warszawa

« wstecz
Logowanie