Puchar Polski: Junior B - mężczyźni

Punkty Miejsce Zawodnik Rok urodzenia Klub
475 gold Szkoła Bartosz 2002 UKS MITANSKI ZAKOPANE
350 silver Sanetra Bartłomiej sms szczyrk 2002 MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
276 brown Zakrzewski Jan sms zakopane 2003 MUKS "ŚMIG"
259 4 Budz Błażej 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX
211 5 Zaczyk Kuba 2002 KN Wrocław
204 6 Zwijacz Marek 2003 SNPTT-1907 ZAKOPANE
190 7 Browarski Piotr 2003 UKS MITANSKI ZAKOPANE
180 8 Czarnik Nicholas 2002 KS F2 DAWIDEK TEAM.PL
171 9 Fronczak Maksymilian 2002 WTS DeSki
155 10 Klik Sebastian 2002 KKN Siepraw - SKI
117 11 Marcisz Miłosz sms zakopane 2002 MUKS "ŚMIG"
115 12 Tomanek Jan 2003 WKN Warszawa
104 13 Kopia Maksymilian 2003 KKN Siepraw - SKI
103 14 Godlewski Jakub 2002 FUNDACJA POTWORY KS
103 14 Kinal Jan 2002 UKN Żereb Ski Academy
101 16 Hulok Mateusz 2002 KS Live
96 17 Małachowski Jakub 2002 WTS DeSki
64 18 Nowak Jakub 2002 UKS MITANSKI ZAKOPANE
59 19 Okła Stanisław 2003 AN SKILLZ KRAKÓW
59 19 Rysz Miłosz 2002 KN Wrocław
54 21 Skirda Leonid 2002 UKN Laworta
53 22 Jakubowski Michał 2003 IKATUR SKI CLUB
51 23 Pluta Szymon 2003 KS BESKIDY
50 24 Romański Michał 2002 WKS Poznań-Ski
47 25 Babiarz Dawid 2002 UKN Laworta
46 26 Ejchart Tadeusz 2003 WKN Warszawa
39 27 Gonet Patryk 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz
38 28 Grudnik Kacper 2002 AN SKILLZ KRAKÓW
36 29 Kasprzak Kacper 2002 KN Sporteum
32 30 Sadkowski Aleksander 2003 KN Wrocław
30 31 Hodor Franciszek 2003 AN SKILLZ KRAKÓW
30 31 Szczepaniak Mateusz 2003 KN Wrocław
30 31 Skała Jan 2003 KKN Siepraw - SKI
29 34 Prądzyński Ignacy 2003 FUNDACJA POTWORY KS
29 34 Żak Dominik 2003 KSM Łabski Szklarska Poręba
28 36 Kubicki Tomasz 2003 WKN Warszawa
28 36 Baczkowski Szymon 2003 KS Live
25 38 Koliada Artiom 2002 UKN Laworta
22 39 Waligóra Norbert 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz
21 40 Jankowski Antoni 2003 FUNDACJA POTWORY KS
18 41 Sosnowski Maksymilian 2002 WKN Warszawa
18 41 Michalski Stefan 2002 WKN Warszawa
16 43 Nowacki Ryszard 2002 WTS DeSki
15 44 Macieszczak Wojciech 2003 WTS DeSki
14 45 Dąbkowski Maciej 2003 KN Sporteum
9 46 Zdort Ludwik 2002 NKN Warszawa
7 47 Bartler Jakub 2003 WKN Warszawa
4 48 Sykała Adam 2003 UKN Laworta
4 48 Siewierski Patryk 2003 KN Sporteum
4 48 Płaskowicki Iwo 2003 WKN Warszawa
2 51 Kocemba Jakub 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz

« wstecz
Logowanie